Typy na rzuty rożne: Besiktas – Monaco

Monaco po trzech kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w grupie z dorobkiem jednego punktu. Jeśli dzisiaj przegrają, to bardzo oddalą się awansu do fazy pucharowej. W pierwszym spotkaniu Monaco przegrało na własnym terenie z Besiktasem 1:2, obie drużyny zdobyły wtedy po 6 rzutów rożnych.

Liczymy, że goście zagrają o trzy punkty, czyli bardzo ofensywnie, co przełoży się na zdobycz po stronie kornerów. Monaco w Ligue 1 średnio wykonuje 6 rzutów rożnych.

Stawiamy, że dzisiaj zobaczymy przynajmniej 10 RR.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Besiktas – Monaco, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB