Typy na rzuty rożne: Betis – Getafe

Betis zajmuje 8. miejsce w lidze z dorobkiem 16 punktów. Na własnym terenie są bardzo groźni, bo zdobyli tutaj 12 pkt, średnio zdobywając 5.8 rzutów rożnych na mecz.

Na pięć spotkań na własnym terenie 4 razy ich mecze kończyły się overem 9.5 rzutów rożnych, a w piątym spotkaniu było 9 RR.

Getafe ma tylko 4 punkty mniej od Betisu i czeka ich dzisiaj mecz na trudnym terenie. Goście średnio wykonują 5 rzutów rożnych na mecz, ale też dużo nabijają kornerów dla drużyny przeciwnej. Dzisiaj liczymy na over rzutów rożnych w tym spotkaniu.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Betis – Getafe, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB