Typy na rzuty rożne: Białoruś – Szwecja

Szwecja w pierwszym meczu na własnym terenie dość łatwo poradziła sobie z dzisiejszym rywalem, wygrywając aż 4:0. Dzisiejsze spotkanie możne być troszkę trudniejsze, ale dla gości to bardzo ważny mecz.

Szwecja traci tylko trzy punkty do Francji, która zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Zatem jeśli chcą zająć pierwsze miejsce, to nie mogą pozwolić sobie na stratę choćby jednego punktu.

Liczymy, że w tym spotkaniu emocji na pewno nie zabraknie i zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Rzuty rożne trzeba grać w LVBET, który daje nowym graczom 20 zł za darmo bez konieczności wpłaty depozytu. Musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Białoruś – Szwecja, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB