Typy na rzuty rożne: Bournemouth – Arsenal

W Premier League rzuty rożne są wykonywane bardzo często, a dzisiaj grają drużyny, które bardzo często kończą spotkania wysokimi overami rzutów rożnych.

Bournemouth na 22 spotkania aż 19 razy kończył je overem przynajmniej 8.5 rzutów rożnych. Najwyższy ich over to aż 20 rożnych w jednym meczu! Gospodarze średnio wykonują 5.45 rzutów rożnych, ale sporo kornerów nabijają drużynie przeciwnej – średnio 5.77 na mecz.

Arsenal średnio wykonuje 6.45 rzutów rożnych na mecz i w aż 16 spotkaniach ligowych zaliczyli over przynajmniej 8.5 rzutów rożnych.

Obie drużyny do tej pory mierzyły się dopiero pięć razy i we wszystkich spotkaniach zobaczyliśmy over 9.5 rzutów rożnych.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Bournemouth – Arsenal, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, typ: kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze