Typy na rzuty rożne: Bournemouth – Southampton

Chociaż to mecz drużyn z dołu tabeli, to gospodarze bardzo często kończą spotkania overem 9.5 rzutów rożnych. W 12 spotkaniach over został pokryty i to z nawiązką. Bournemouth średnio wykonuje 5.71 rzutów rożnych na mecz.

Southampton 10 meczów zakończył overem 9.5 rzutów rożnych, a średnio wykonują 6.5 rzutów rożnych na mecz.

Liczymy na wyrównaną grę i mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne. Liczymy na przynajmniej 10 kornerów.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Bournemouth – Southampton, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB