Typy na rzuty rożne: Brighton – Manchester City

Manchester City w poprzednim sezonie świetnie spisywał się w akcjach ofensywnych, ale zbyt często tracił bramki. W tym sezonie City wydało ponad 200 milionów funtów na transfery i są faworytem do zdobycia mistrzostwa w tym sezonie.

Uważamy, że w tym spotkaniu zobaczymy mnóstwo gry ofensywnej, co przełoży się na rzuty rożne, których potrzebujemy tylko 10. Kursy wzięliśmy z Unibetu, który teraz operuje pod takim adresem lub przez VPNNie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Brighton – Manchester City, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.65.

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB