Typy na rzuty rożne: Bułgaria – Francja

W Grupie A mamy bardzo ciekawą sytuację i teoretycznie jeszcze cztery drużyny walczą o awans. Patrząc na ostanie wyniki to można napisać, że wszystko jest możliwe, a faworyci często nie radzą sobie z dużo słabszymi drużynami.

Bułgaria jeśli chce zachować teoretyczne szanse musli liczyć na potknięcie Szwecji i wygrać dzisiejsze spotkanie. Jednak w tym spotkaniu to Francja jest zdecydowanym faworytem i do awansu goście potrzebują kompletu punktów.

Liczymy, że w tym meczu zobaczymy bardzo ofensywną grę obu zespołów i mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, bo oni starają się o licencję na grę w Polsce? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Bułgaria – Francja, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze