Typy na rzuty rożne: Chelsea – Newcastle

Chelsea jest w dobrej formie. Londyńczycy zapewnili sobie awans w Lidze Mistrzów, więc mogą skupić się na spotkaniach ligowych. Gospodarze na własnym terenie wykonują wiele kornerów – średnio 6.86 na mecz. Do dziś The Blues aż ponad 70 procent spotkań kończyli overami rzutów rożnych.

Newcastle zajmuje dopiero 12. miejsce w lidze, a średnio Sroki wykonują 5.5 rzutów na mecz. Patrząc na 6 ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami, to zawsze padał over 9.5 rzutów rożnych. Dzisiaj liczymy, że będzie podobnie i over zostanie pokryty.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Chelsea – Newcastle, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB