Typy na rzuty rożne: Chorwacja – Grecja

Faworytem dwumeczu oczywiście są Chorwaci, którzy pechowo zajęli drugie miejsce w grupie, tracąc gola w 90. minucie potyczki z Finlandia.

Chorwacja w kwalifikacjach na własnym terenie jeszcze nie przegrała żadnego spotkania. Gospodarze średnio wykonują 7.6 rzutów rożnych na mecz, a goście średnio 4.6 RR.

Chorwacja trzy razy podejmowała Grecję na własnym terenie i trzy razy ich mecze kończyły się remisem. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla obu reprezentacji. Liczymy, że zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Chorwacja – Grecja, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB