Typy na rzuty rożne: Cracovia – Korona

Korona Kielce jest w bardzo dobrej formie, notując serię 11 meczów bez porażki. Mają za sobą bardzo dobre spotkania z drużynami z górnej półki tabeli.

Patrząc na trzy ostanie bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi zespołami widzimy, że te mecze kończyły się bardzo wysokimi wynikami, a w trzech spotkaniach zobaczyliśmy aż 15 bramek i w każdym wpadł over 9.5 rzutów rożnych. Dzisiaj liczymy na podoby scenariusz i minimum 10 kornerów, które w polskiej lidze padają bardzo, ale to bardzo często.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Cracovia – Korona, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB