Typy na rzuty rożne: Cracovia – Pogoń Szczecin

Obie drużyny pierwszy mecz rundy rewanżowej wygrały. Pasy pokonały Ruch, a Pogoń Piasta. Patrząc na statystyki bezpośrednich pojedynków, to zawsze mecze Cracovii z Pogonią były bardzo wyrównane i często kończą się dużą liczbą bramek.

W naszej Ekstraklasie rzuty rożne padają tak często, że warto pokusić się o ich granie. Polecamy zagrać dziś na over 4.5 rzutów rożnych w pierwszej połowie. Zarówno Pogoń jak i Cracovia grają wiele akcji skrzydłami, co prowokuje kornery.

Cracovia – Pogoń Szczecin, Typ: 1 połowa powyżej 4.5 rożnych, kurs: 1.83.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB