Typy na rzuty rożne: Derby – Hull

Hull to drużyna, która jest jednym z faworytów do powrotu do Premier League, ale w dzisiejszym meczu prawdopodobnie nie zagra u nich aż sześciu piłkarzy. Derby ma tyle samo punktów, co goście.

W poprzednim sezonie gospodarze zdobywali przynajmniej 5 rzutów rożnych na mecz. W Championship kornery wpadają bardzo często, że warto je dziś zagrać. Dodajmy do tego fakt, że Hull w poprzednim sezonie grając na wyjeździe aż w 84% spotkań kończył overem rożnych, dlatego polecamy dzisiaj ten typ.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Derby – Hull, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB