Typy na rzuty rożne: Dijon – Monaco

Dijon w poprzednim sezonie zajął miejsce tuż nad strefa spadkową, a w pierwszym meczu nowego sezonu przegrał aż 0:3.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Monaco, które w poprzednim sezonie zdobyło mistrzostwo Francji i było najskuteczniejszą drużyną w lidze – aż 107 bramek w sezonie. Średnio goście zdobywają 6.08 rożnych.

Jeśli Monaco będzie reprezentować formę z tamtego sezonu, to na pewno zobaczymy w tym spotkaniu mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Dijon – Monaco, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.60.

Kursy bierzemy od bukmachera LVBET, który daje nowym graczom 1000 zł (tak – tysiaka) jako bonus startowy. Musisz skorzystać z tej okazji. Aby mieć szansę na tysiaka musisz kliknąć TUTAJ, aby założyć konto w LVBET. To czołowy polski buk, którego zaletą są handicapy.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB