Typy na rzuty rożne: Esbjerg – FC Kopenhaga

Esbjerg w tym sezonie na własnym terenie wykonuje średnio aż 7 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6.67 RR.

FC Kopenhaga natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio aż 9.67 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3 RR.

Esbjerg wszystkie spotkania ligowe kończyli overem 9.5 rzutów rożnych, a goście wszystkie spotkania wyjazdowe kończyli overem 10.5 rzutów rożnych. Ostatnie trzy pojedynki pomiędzy tymi drużynami kończyły się zawsze overem 11.5 rzutów rożnych. Dzisiaj zdecydowanie polecamy stawiać na over 9.5 w tym meczu.

Esbjerg – FC Kopenhaga, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.


UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze