Typy na rzuty rożne: Everton – Tottenham

Tottenham to nasza ulubiona drużyna do overów rzutów rożnych. Linie zazwyczaj są bardzo wysokie, co może niepokoić, ale my znamy bardzo dobrze ich możliwości. Aż 74% meczów Kogutów na wyjeździe kończyło się overem RR. Średnio w spotkaniu zdobywają aż 7 rożnych!

Everton ma całkiem dobry skład, powrót Rooneya podbudował zespół i liczymy, że w dzisiejszym spotkaniu powalczą i nie raz zagrożą bramcę Kogutów.
Liczymy na over RR.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Everton – Tottenham, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB