Typy na rzuty rożne: FC Porto – Juventus

Po wczorajszych emocjach i gradzie bramek (oraz rzutów rożnych )mamy przed sobą kolejne mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest Juventus.

Porto nieźle radzi sobie w lidze, na własnym terenie zdobyło aż 34 punkty z 36 możliwych, tracąc przy tym zaledwie siedem bramek. Na pewno w tym meczu nie są na straconej pozycji. Myślę, że nie raz w tym spotkaniu będą chcieli pokazać swoją wartość.

Juventus zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli, ale lepiej sobie radzi na własnym terenie niż w meczach wyjazdowych. Zapowiada się zdecydowanie bardzo dobry mecz i uważam, że zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na stałe fragmenty gry. Dlatego polecam grać over rzutów rożnych w tym meczu.

FC Porto – Juventus, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB