Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Manchester City

Według Bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście, którzy mają w składzie bardzo dobrych zawodników i mają kim straszyć w grze ofensywnej.

Feyenoord to drużyna, której nie można lekceważyć i dzisiaj mogą nie raz pokazać się z dobrej strony. Atutem Feyenoordu jest to, że grają na własnym terenie, gdzie bardzo rzadko tracą punkty.

Oba kluby bardzo dobrze rozpoczęły sezon. Liczymy, że emocji w tym spotkaniu nie zabranie i zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

 Odebrałeś już w LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Feyenoord – Manchester City, typ: powyżej 9.5, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB