Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Napoli

Napoli żeby awansować musi to spotkanie wygrać i liczyć na to, że Manchester City wygra z Szachtarem.

W pierwszym spotkaniu Napoli wygrało z Feyenoordem 3:1 i dzisiaj ekipa z Włoch jest zdecydowanym faworytem. Liczymy, że w tym spotkaniu będą bardzo często stwarzać sytuację podbramkowe. Napoli średnio wykonuje przynajmniej 6 rzutów rożnych na mecz.

Feyenoord kompletnie nie radzi sobie w Lidze Mistrzów. Po 5 kolejkach mają zero punktów i aż 13 bramek straconych. Gospodarze w lidze na własnym terenie średnio wykonują aż 8 rzutów rożnych na mecz.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Feyenoord – Napoli, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB