Typy na rzuty rożne: Francja – Białoruś

W dzisiejszym spotkaniu Francja żeby awansować i nie martwić się wynikami innych spotkań musi wygrać. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu, ale ostatnio nie poradzili sobie na własnym terenie ze słabiutkim Luksemburgiem.

Patrząc na skład możemy spodziewać się bardzo ofensywnej gry. Ze statystyk wynika, że gospodarze często zaliczają wiele rzutów rożnych. Liczymy, że i w tym spotkaniu też tak będzie.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, bo oni starają się o licencję na grę w Polsce? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Francja – Białoruś, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB