Typy na rzuty rożne: Gent – Genk

Gent poprzedni sezon zakończył na trzecim miejscu, a patrząc na statystyki, to na własnym terenie aż 75% swoich meczy kończy zawsze overami rzutów rożnych.

Genk był bardzo blisko awansu do grupy mistrzowskiej, a w grupie spadkowej byli najlepszą drużyną. Patrząc na obecną sytuację, to goście są w lepszej formie, ale liczymy na wyrównane spotkanie i mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne w tym spotkaniu.

Hej, pamiętaj, że najlepsze kursy, typy na rzuty rożne i handicapy azjatyckie są u bukmachera 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Gent – Genk, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB