Typy na rzuty rożne: Girona – Alaves

Po 13 kolejkach Girona zajmuje 12. miejsce w tabeli i dzisiaj zagrają z ostatnią ekipą, która ma najmniej strzelonych bramek w lidze. Jednak Alaves ostatnio gra trochę lepiej, bo w Pucharze Króla wygrali z Getafe 3:0. Być może da im to impuls do lepszej postawy w La Liga.

Gospodarze średnio wykonują przynajmniej 5 rzutów rożnych na mecz, a Alaves maja średnio tylko 3.5 kornerów na jedno spotkanie. Jednak goście nabiją sporo kornerów drużynom przeciwnym, bo średnio aż 8 razy piłka lata narożnika boiska w ich pole karne.

Liczymy, że w tym spotkaniu gospodarze zagrają ofensywie i zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Girona – Alaves, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze