Typy na rzuty rożne: Holandia – Bułgaria

Do końca eliminacji do MŚ zostały już tylko trzy kolejki, a Holandia zajmuje w grupie dopiero 4. miejsce i ma 3 punkty straty do Szwecji, która jest na 2. miejscu. Bułgaria o dziwo znajduje się wyżej od Holendrów i ma dwa punkty więcej.

Według Bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, ale… Holandia jest bez formy. Myślimy, że w tym meczu obie drużyny stać na wygranie meczu, dlatego warto dzisiaj pokusić się o granie overu w rzutach rożnych na gości.

Rzuty rożne trzeba grać w LVBET, który daje nowym graczom 20 zł za darmo bez konieczności wpłaty depozytu. Musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Holandia – Bułgaria, typ: Bułgaria powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB