Typy na rzuty rożne: Huddersfield – Reading

Huddersfield – zajmuje 3. miejsce w tabeli i jest jednym z kandydatów do awansu. Gospodarze grają bardzo dobrze na własnym terenie i potrafią stworzyć sobie mnóstwo sytuacji bramkowych w meczu. Mają aktualnie prawie najwyższą średnia rożnych na mecz 6.03.

Reading, ma jedno spotkanie więcej na koncie niż gospodarze i tracą tylko jeden punkt do dzisiejszych rywali. Ich średnia liczba rożnych na spotkanie wynosi 5.16. W lidze Championship wpada mnóstwo rzutów rożnych, dlatego polecam dziś zagrać ten typ.

Huddersfield – Reading, typ: POWYŻEJ 9.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB