Typy na rzuty rożne: Inter – Torino

Inter od początku sezonu pokazuje się z bardzo dobrej strony. Na własnym terenie jeszcze nie stracili punktu i tak jak w poprzednim sezonie, Inter wykonuje w lidze najwięcej rzutów rożnych – średnio 7.55 RR na mecz.

Na 11 spotkań gospodarze aż 10 razy kończyli mecz overem 11.5 rzutów rożnych. Jeśli ktoś stawiał na over od początku sezonu to może być zadowolony.

Ostatnie trzy spotkania pomiędzy tymi zespołami zawsze kończyły się overem 10.5 RR, dzisiaj stawiamy na ten sam typ.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Inter – Torino, typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB