Typy na rzuty rożne: Islandia – Kosowo

Islandia znajduje się w bardzo dobrej sytuacji, bo jeśli dzisiaj wygrają na własnym terenie, to będą mogli cieszyć się z awansu na mistrzostw świata.

Przed nimi potyczka z Kosowem, które zajmuje ostatnie miejsce w grupie, z bardzo mizernym dorobkiem – tylko jeden punkt zdobyty w meczu wyjazdowym.

Liczymy, że Islandia w tym spotkaniu będzie częściej stwarzać sytuację podbramkowe, co przełoży się na ich korzyść w rzutach rożnych.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, bo oni starają się o licencję na grę w Polsce? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Islandia – Kosowo, typ: Islandia więcej rzutów rożnych, (handicap -1.5), kurs: 1.74.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB