Typy na rzuty rożne: Lazio – Milan

Dobrze grające Lazio podejmuje dziś odbudowany Milan, który w tym sezonie może namieszać w Serie A.

W poprzednim sezonie Lazio było bardzo skuteczną drużyną – aż 74 bramek strzelonych. Na własnym terenie grają bardzo dobrze i aż 69% swoich spotkań kończyli overem rzutów rożnych.

Milan ma duży potencjał i na pewno w tym spotkaniu będą stwarzać mnóstwo sytuacji podbramkowych. W Serie A rzuty rożne wpadają tak często, że warto dzisiaj pokusić się o ich granie.

Hej, pamiętaj, że najlepsze kursy, typy na rzuty rożne i handicapy azjatyckie są u bukmachera 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Lazio – Milan, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB