Typy na rzuty rożne: Lech Poznań – Zagłębie Lubin

Lech Poznań z dorobkiem 7 punktów zajmuje czwarte miejsce w lidze i dzisiaj podejmie na własnym terenie lidera Ekstraklasy, czyli lubińskie Zagłębie.

Poznaniacy pożegnali się z Pucharem Polski, przegrywając w Szczecinie aż 3:0. Sądzimy, że dzisiaj w tym spotkaniu będą chcieli pokazać na co ich stać. Liczymy na bardzo wyrównane spotkanie i mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne. Kursy wzięliśmy z Unibetu, który teraz operuje pod takim adresem lub przez VPNNie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Lech Poznań – Zagłębie Lubin, powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB