Typy na rzuty rożne: Leicester – Chelsea

Początek sezonu Lisów nie oszczędza, bo w czwartej kolejce trzeci raz podejmują drużynę z górnej półki. Patrząc na ich grę, widać, że nie jest łatwo z nimi wygrać, o czym przekonał już się Arsenal.

Leicester grając na własnym terenie na pewno nie raz zagrozi Chelsea, która jeszcze nie gra tak dobrze jak wszyscy by tego chcieli.

Średnio Leicester i Chelsea zdobywają przynajmniej pięć rzutów rożnych w spotkaniu, dlatego polecamy dzisiaj grać over rzutów rożnych.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Leicester – Chelsea, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.73.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB