Typy na rzuty rożne: Leverkusen – Atletico Madryt

Bayer Leverkusen zdobywając w fazie grupowej 10 punktów awansował do dalszej rundy, w lidze radzą sobie troszkę gorzej zajmując dopiero 8. miejsce. Jednak myślę, że w dzisiejszym meczu grając na własnym terenie tak łatwo zwycięstwa nie oddadzą.

Atletico miało dosyć łatwą rundę pucharową i szybko wywalczyli sobie udział w dalszej rundzie. To oni są faworytem do awansu do ćwierćfinału.

Dzisiejszy mecz będzie na pewno bardzo wyrównany. Obie drużyny będą chciały wypracować sobie zaliczkę na mecz rewanżowy, dlatego polecam dziś zagrać na Over 4.5 rożnych w pierwszej połowie.

Bayer Leverkusen – Atletico Madryt, Typ: 1 POŁOWA POWYŻEJ 4.5 rożnych, kurs: 1.90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB