Typy na rzuty rożne: Liverpool – Spartak Moskwa

W Grupie E robi się bardzo ciekawie. Jeśli dzisiaj Liverpool przegra ze Spartakiem to odpadnie z Ligi Mistrzów. Taki scenariusz jest możliwy jeśli Sevilla wygra z Mariborem.

The Reds w tym sezonie grają rewelacyjnie, zwłaszcza na własnym terenie, gdzie od 11 spotkań są niepokonani. W Lidze Mistrzów średnio strzelą trzy gole. Na własnym terenie w Premier League wykonuje średnio 7.57 rzutów rożnych. W LM stawka jest wysoka więc gospodarze powinni zagrać bardzo ofensywnie i dominować w tym spotkaniu, tak jak z Mariborem.

Dodajmy, że W dwumeczu z Mariborem Liverpool wykonał aż 26 kornerów.

Dzisiaj stawiamy na over rzutów rożnych Liverpoolu.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Liverpool – Spartak Moskwa, typ: Liverpool powyżej 7.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB