Typy na rzuty rożne: Lyon – Atalanta

Mecz o pierwsze miejsce w grupie, bo obie drużyny już dawno zapewniły sobie awans do fazy grupowej Ligi Europy. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis 1:1 i zobaczyliśmy 11 kornerów.

Atalanta w fazie grupowej straciła tylko jeden bramkę na własnym terenie, a Lidze Europy wykonują średnio 6.4 rzutów rożnych na mecz.

Nie będzie to łatwy mecz dla obu zespołów. Lyon lepiej sobie radzi na własnym terenie, niż w spotkaniach wyjazdowych, ale goście są w bardzo dobrej formie. Zapowiada nam się ciekawe widowisko. Dodajmy, że drużyna z Francji wykonuje średnio 5 rzutów rożnych na mecz.

Liczymy, że w tym spotkaniu sytuacji podbramkowych nie zabraknie i tak jak w pierwszym spotkaniu zobaczymy over RR.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Lyon – Atalanta, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB