Typy na rzuty rożne: Lyon – Everton

Po trzech kolejkach grupa zrobiła się bardzo wyrównana. Everton obecnie ma tylko jeden punkt zdobyty i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Lyon zanotował dwa remisy oraz jedno zwycięstwo z Evertonem i zajmuje 2. miejsce w grupie.

W Ligue 1 gospodarze grają rewelacyjnie, ostatnio wygrali z Monaco 3:2. W 11 spotkaniach Lyon strzelili aż 27 bramek, co pokazuje wielką siłę ofensywną tego zespołu.

Liczymy, że obie drużyny zagrają ofensywnie i zobaczymy ponad 8.5 rzutów rożnych.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Everton – Lyon, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB