Typy na rzuty rożne: Manchester City – Monaco

Zapraszamy do typowania meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Z punktu widzenia bukmacherów faworytem dwumeczu jest Manchester City. Jednak nie lekceważyłbym zespołu z Francji, który w tym sezonie radzi sobie znakomicie, zdobywając średnio 2.9 bramek w meczu.

Monaco gra bardzo dobrą piłkę i posiada skuteczną ofensywę. Polecam granie poniższego typu, ponieważ goście w tym meczu nie raz zagrożą bramce gospodarzy, co może przełożyć się na stałe fragmenty gry. Myślę, że ten typ jest warty zagrania.

Manchester City – Monaco, Typ: Monaco powyżej 3.5 rożnych, kurs: 1.72.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB