Typy na rzuty rożne: Manchester United – Basel

Czerwone Diabły do Ligi Mistrzów przystępują z bardzo wzmocnionym składem, ale brakuje im trochę zgrania, co widać było w ostatnim meczu ligowym, w którym tylko z zremisowali w wyjazdowym spotkaniu 2:2.

Basel jak wiadomo to najlepsza drużyna z Szwajcarii i mają spore doświadczenie z Ligą Mistrzów. Sądzimy, że w tym spotkaniu chociaż to United jest faworytem, to i tak goście powinni nie raz stworzyć sobie sytuację podbramkowe, dlatego polecamy dzisiaj zagrać ten typ.

 Odebrałeś już w LVBET swoje 20 zł, który dają za darmo bez konieczności wpłaty depozytu? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Manchester United – Basel, typ: Basel powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB