Typy na rzuty rożne: Manchester United – CSKA Moskwa

Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Manchester United jest liderem grupy i ogromne szanse na awans. W teorii gdyby dziś United przegrali siedmioma lub więcej bramkami a Basel pokona Benfikę, Czerwone Diabły nie wywalczą awansu. Scenariusz – przyznajcie – mało prawdopodobny.

CSKA Moskwa zajmuje 3. miejsce w grupie i ma tyle samo punktów co Basel i obie drużyny potrzebują zwycięstwa.

Dla gości liczą się tylko trzy punkty. Liczymy, że w tym spotkaniu nie zabraknie im sytuacji podbramkowych, a trzy kornery to tylko kwestia czasu.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Manchester United – CSKA Moskwa, typ: CSKA powyżej 2.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB