Typy na rzuty rożne: Marsylia – PSG

Wielki sprawdzian dla piłkarzy z Marsylii. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze mają bardzo trudne zadanie do wykonania, bo muszą zatrzymać bardzo dobrze spisującą się ofensywę PSG, która średnio strzelą minimum 3 bramki na mecz.

Póki co tylko Montpellier było w stanie zachować czyste konto w starciu z paryżanami. Gospodarze na swoim terenie często skupiają się na stałych fragmentach gry, średnio wykonując aż 8.75 rzutów rożnych na mecz.

Jeśli PSG będzie grało tak jak do tej pory, to spokojnie możemy liczyć na mnóstwo sytuacji podbramkowych. Goście wykonują średnio 7.33 rzutów rożnych na mecz. Liczymy na over 9.5 RR w dzisiejszym hicie w Ligue 1.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, bo oni starają się o licencję na grę w Polsce? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Marsylia – PSG, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze