Typy na rzuty rożne: Marsylia – PSG

Wielki sprawdzian dla piłkarzy z Marsylii. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze mają bardzo trudne zadanie do wykonania, bo muszą zatrzymać bardzo dobrze spisującą się ofensywę PSG, która średnio strzelą minimum 3 bramki na mecz.

Póki co tylko Montpellier było w stanie zachować czyste konto w starciu z paryżanami. Gospodarze na swoim terenie często skupiają się na stałych fragmentach gry, średnio wykonując aż 8.75 rzutów rożnych na mecz.

Jeśli PSG będzie grało tak jak do tej pory, to spokojnie możemy liczyć na mnóstwo sytuacji podbramkowych. Goście wykonują średnio 7.33 rzutów rożnych na mecz. Liczymy na over 9.5 RR w dzisiejszym hicie w Ligue 1.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, bo oni starają się o licencję na grę w Polsce? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Marsylia – PSG, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB