Typy na rzuty rożne: Napoli – Manchester City

Sytuacja Napoli w grupie trochę się skomplikowała, bo zajmują dopiero 3, miejsce i tracą 3 punkty do drugiego Szachtara. Po tej kolejce przewaga drużyny z Ukrainy może być większa, ponieważ grają z najsłabszą drużyną.

Napoli dzisiaj musi wykorzystać atut swojego boiska, na którym bardzo rzadko traci punkty. Jednak Manchester City w tym sezonie jest maszynka do wygrywania, a w lidze średnio strzelają aż 3.5 bramek na mecz, co robi wielkie wrażenie.

Obie drużyny średnio zdobywają 7 rzutów rożnych, dlatego dzisiaj liczymy, że padnie over 9.5 RR.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Napoli – Manchester City, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB