Typy na rzuty rożne: Newcastle – Tottenham

Ekipa Newcastle wróciła do Premier League i w pierwszym meczu mają bardzo trudnego rywala, który w poprzednim sezonie reprezentował się znakomicie.

Tottenham w poprzednim sezonie był najskuteczniejszą drużyną – aż 86 bramek strzelonych. Koguty należą do ekip, które wykonują najwięcej rzutów rożnych w lidze – średnio na mecz 7.18

Liczymy, że w pierwszym meczu ligowym zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Newcastle – Tottenham, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.45.

Kursy bierzemy od bukmachera LVBET, który daje nowym graczom 1000 zł (tak – tysiaka) jako bonus startowy. Musisz skorzystać z tej okazji. Aby mieć szansę na tysiaka musisz kliknąć TUTAJ, aby założyć konto w LVBET. To czołowy polski buk, którego zaletą są handicapy.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB