Typy na rzuty rożne: Nice – Monaco

Monaco po czterech kolejkach z kompletem punktów zajmuje drugie miejsce. Dzisiaj czeka ich troszkę trudniejsze spotkanie, bo mimo iż Nicea zdobyła tylko trzy punkty, ale grając na własnym terenie na pewno będą nie raz zagrażać bramkę przeciwnika.

W poprzednim sezonie Monaco zdobywało przynajmniej sześć rzutów rożnych w spotkaniu. Dzisiaj liczmy, że obie drużyny będą stwarzać dużo sytuacji podbramkowych i nasz typ pewnie wejdzie.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Nice – Monaco, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB