Typy na rzuty rożne: Polska – Urugwaj

Kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane. Polacy zagrają dziś bez kilku czołowych zawodników, dlatego Adam Nawałka może postawić na zmienników, którzy naszym zdaniem będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

Polska w kwalifikacjach na własnym terenie wykonywała średnio 7 rzutów rożnych na mecz. Stawiamy, że zobaczymy dziś wieczorem przynajmniej 8 kornerów, co nie jest wysoką linia, jak na potyczki towarzyskie.

Mecz gramy w Unibecie. Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Polska – Urugwaj, typ: powyżej 7.5 rzutów rożnych, kurs: 1.45.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB