Typy na rzuty rożne: Porto – Benfica

Najciekawszy mecz tej klejki w portugalskiej Primeira Liga, w którym emocji nie powinno zabraknąć. Wystarczy spojrzeć na bezpośrednie pojedynki tych ekip, które często kończyły się wysokimi overami rzutów rożnych. Obie drużyny imponują formą strzelecką.

Porto na własnym terenie jeszcze nie straciło punktów, a średnio wykonują 8.33 rzutów rożnych na mecz. Z drugiej strony Benfica na wyjazdach średnio wykonuje 8.66 rzutów rożnych.

Liczymy, że w dzisiejszym spotkaniu obie drużyny nabiją sporo kornerów.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Porto – Benfica, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB