Typy na rzuty rożne: Preston – Bolton

Preston w tym sezonie wykonuje średnio 4.6 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6 RR.

Bolton natomiast wykonuje średnio 4.8 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 9 RR. Goście w 4 z ostatnich 5 spotkań ligowych kończyli bardzo wysokim overem – przynajmniej 13 rzutów rożnych w meczu!

Ostatnie dwa spotkania na tym terenie pomiędzy tymi drużynami kończyły się zawsze overem 10.5 rzutów rożnych. Dzisiaj stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Preston – Bolton, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.


UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze