Typy na rzuty rożne: Qarabag – Chelsea

Faworytem tego spotkania jest oczywiście Chelsea, która pierwszy mecz wygrała aż 6:0. Qarabag to drużyna, która jest zdecydowanie groźniejsza na własnym terenie, ale nie liczymy dzisiaj na jakiś cud. Chelsea musi to spotkanie wygrać, wtedy zapewni sobie awans do fazy grupowej.

Chelsea w Premier League wykonuje przynajmniej 5 rzutów rożnych na mecz.Dzisiaj liczmy, że goście będą stwarzać dużo sytuacji podbramkowych i zdobędą przynajmniej 6 kornerów.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Qarabag – Chelsea, Chelsea powyżej 5.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB