Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Las Palmas

Real Madryt po 10 kolejkach ma już 8 punktów straty do Barcelony. Królewscy ostatnio niespodziewanie przegrali z beniaminkiem z Girony.

W dzisiejszym spotkaniu Real nie może pozwolić sobie na kolejne straty punktów. Gospodarze świetnie spisują się w grze ofensywnej na własnym terenie i średnio wykonują tutaj aż 10.6 rzutów rożnych na mecz. Dlatego nasz typ na to spotkanie powinien spokojnie wejść.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Real Madryt – Las Palmas, typ: Real Madryt powyżej 6.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB