Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Liverpool

Real Madryt średnio wykonuje 7.32 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3.53 RR. Liverpool średnio ma 6 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3.32 RR.

W dzisiejszym finale Ligi Mistrzów zobaczymy drużyny, które grają bardzo ofensywnie i strzelają średnio dwie bramki na mecz. Liczymy, że w tym spotkaniu zobaczymy przynajmniej 11 kornerów.

Real Madryt – Liverpool, typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze