Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Villarreal

Real Madryt w La Liga wykonuje najwięcej kornerów, zwłaszcza na własnym terenie, gdzie średnio wykonują aż 9.33 rzutów rożnych na mecz. Na 9 spotkań u siebie, Królewscy 7 razy kończyli mecz overem przynajmniej 9.5 rzutów rożnych.

Villarreal zajmuje 6. miejsce w lidze i ma tylko cztery punkty mniej od gospodarzy. Goście wykonują średnio 4.72 rzutów rożnych, ale w spotkaniach wyjazdowych nabijają średnio aż 7.6 rzutów rożnych przeciwnikom.

W ostatnich sześciu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami zawsze padał over 9.5 rzutów rożnych. Najwyższy over to – UWAGA – aż 19.5 rzutów rożnych w jednym meczu. Dzisiaj śmiało stawiamy na 10 kornerów, ale dla śmiałków polecamy wyższy over i po znacznie lepszym kursie.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Real Madryt – Villarreal, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze