Typy na rzuty rożne: Roma – Inter

Przed nami hit 2. kolejki Serie A  między Romą a Interem. Obie drużyny wygrały na inaugurację i potwierdziły wysoką formę.

Patrząc na statystyki bezpośrednich spotkań, to zawsze ich mecze były bardzo zacięte.  W poprzednim sezonie Inter zajął dopiero 7. miejsce, ale w tym sezonie goście będą zdecydowanie walczyć o lepsze miejsce.

Obie drużyny w poprzednim sezonie zdobywały średnio 7 rzutów rożnych w spotkaniu. Liczymy, że w tym meczu spokojnie zobaczymy over rzutów rożnych.

Rożne najlepiej grać w LVBET, który daje nowym graczom 20 zł za darmo bez konieczności wpłaty depozytu. Musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Roma – Inter, typ: Powyżej 11.5 rożnych, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB