Typy na rzuty rożne: Sevilla – Eibar

Faworytem tego meczu są gospodarze, którzy rewelacyjnie grają na własnym terenie. Mają 25 punktów zdobytych  na 30 możliwych.

Eibar zajmuje 7. miejsce w tabeli i nie należy do najsłabszych drużyn. Bezpośrednie pojedynki z Sevillą są zawsze bardzo wyrównane, ostatni mecz zakończył się remisem 1:1.

Goście należą do drużyn, które wykonują w lidze najwięcej rzutów rożnych, średnio 5.6 na mecz.  Dlatego warto dzisiaj postawić na Over 3.5 rożnych dla Eibar. Sądzę, że to bardzo pewny typ.

La Liga, godz 20.45: Sevilla – Eibar, Typ: Eibar powyżej 3.5 rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB