Typy na rzuty rożne: Slavia Praga – FC Astana

Ostani mecz w grupie A Ligi Europy zapowiada się bardzo ciekawie. Astana zajmuje trzecie miejsce w grupie i ma tylko jeden punkt mniej od Slavii Praga. Jeśli goście chcą awansować dalej, muszą to spotkanie wygrać.

W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1, a my zobaczyliśmy aż 15 kornerów. Dzisiaj stawka jest bardzo wysoka, więc spodziewamy się bardziej ofensywnej gry.

Goście średnio w LE wykonują przynajmniej 5 rzutów rożnych na mecz, zaś gospodarze przynajmniej 4. Liczymy, że od pierwszych minut będziemy świadkami dobrej gry i zobaczymy over rzutów rożnych.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Slavia Praga – FC Astana, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB