Typy na rzuty rożne: Słowacja – Słowenia

Grupa F jest bardzo wyrównana, a walka o awans będzie zapewne toczyła się do ostatniej kolejki. Słowacja ma jeden punkt więcej od gości, dodatkowo grają dzisiaj na własnym terenie. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami był bardzo wyrównany, w którym zobaczyliśmy dużo walki i żółtych kartek.

Uważamy, że w dzisiejszym spotkaniu każdy punkt będzie na wagę złota. Na pewno zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co – mamy taką nadzieję – przełoży się na rzuty rożne.

Rożne najlepiej grać w LVBET, który daje nowym graczom 20 zł za darmo bez konieczności wpłaty depozytu. Musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Słowacja – Słowenia, powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB